Odměna za

Doporučení

Doporučte nás a získejte odměnu.

Hledáte způsob, jak výhodně využít své kontakty? Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje spolehlivou účetní firmu, neváhejte nás doporučit. Za každého klienta, který se na základě vašeho doporučení rozhodne pro naše služby a využívá naše služby minimálně tři měsíce, obdržíte jako poděkování finanční odměnu ve výši jednoho měsíčního poplatku tohoto klienta. Stačí, když nám na email doporuceni@regafin.cz zašlete kontakt na potenciálního zákazníka a my se o vše postaráme. Vaše spokojenost a podpora je pro nás tou nejlepší vizitkou!

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně