IT & PROCESY

Vaše procesy,
naše technologie.

IT parta

Automatizace a nastavení procesů

Propojení moderního světa IT s účetnictvím. V dnešním světe hrají technologie stále důležitější roli, proto se i my snažíme jít vpřed. Nenutíme vás k digitalizaci, víme, že to zní strašidelně. S pomocí technologií se snažíme ulehčit práci primárně vám, následně i nám. Naše služba pracuje s automatizací nastavených procesů s následnou implementací do účetnictví. Věříme, že správná implementace výrazně zlepší efektivitu práce a sníží náklady vašeho podnikání.

Integrace a optimalizace systémů

Plynulé sloučení našeho systému s vaším podnikáním. Nabízíme možnost napojit náš systém na váš, tak aby vše šlapalo jak po másle. Někdy stačí malá změna a ihned ušetříte spoustu času a nervů. Pracujeme s vámi na základní optimalizaci vašich procesů, pomůžeme s nastavením a implementací účetnictví. Ať už potřebujete pomoci s napojením eshopu na platební bránu či propojením API s internetovým bankovnictvím, jsme vám k dispozici. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám umožnily soustředit se na to, co je pro vaše podnikání nejdůležitější.

Počítač a ruka

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Proč jít do toho s námi?

1 / 4

Rozhodujte o svém účetnictví

100% stojíme za rozhodnutím klienta. U nás máte možnost volby mezi digitalizací a klasickým papírovým vedením účetnictví. Vaše data budou vždy uchována podle vašich preferencí a představ.

Káva

2 / 4

Přehled o účetnictví 24/7

S naším on-line systémem máte neustálou kontrolu nad svým účetnictvím. Naleznete zde klíčové ukazatele, jako jsou výsledek hospodaření (zisk, ztráta) a následná daňová povinnost. Plátci DPH určitě ocení přehled výše DPH, a to vše na denní bázi.

K dispozici je také přehled pohledávek a závazků, včetně podkladů pro platbu pomocí QR kódů.
Informace o majetku a mzdách jsou vždy po ruce. Generátor faktur vám umožňuje vystavovat faktury samostatně a automatické nahrávání dokladů zjednoduší vaši práci. Všechny dokumenty naleznete na jednom místě, včetně důležitých výkazů z účetnictví.

Tablet s portálem

3 / 4

Osobní přístup šitý na míru každému

Nabízíme možnost potkávat se s účetní pravidelně na kafíčku. Jsme k dispozici na telefonu, e-mailu i na chatu v našem on-line systému. Můžeme za vámi kamkoliv přijet, cestování za klientem nám není cizí.

Káva

4 / 4

Klientské zastupování

Klient je u nás na prvním místě a stojíme za vámi za každých okolností. Nacházíme ty nejlepší možné varianty pro vaše podnikání a nenecháváme věci náhodě – vše řešíme s předstihem. Vyřešíme přechod vašeho účetnictví za vás.

Káva

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně