IT & PROCESY

Vaše procesy,
naše technologie.

IT parta

Automatizace a nastavení procesů

Propojení moderního světa IT s účetnictvím. V dnešním světe hrají technologie stále důležitější roli, proto se i my snažíme jít vpřed. Nenutíme vás k digitalizaci, víme, že to zní strašidelně. S pomocí technologií se snažíme ulehčit práci primárně vám, následně i nám. Naše služba pracuje s automatizací nastavených procesů s následnou implementací do účetnictví. Věříme, že správná implementace výrazně zlepší efektivitu práce a sníží náklady vašeho podnikání.

Integrace a optimalizace systémů

Plynulé sloučení našeho systému s vaším podnikáním. Nabízíme možnost napojit náš systém na váš, tak aby vše šlapalo jak po másle. Někdy stačí malá změna a ihned ušetříte spoustu času a nervů. Pracujeme s vámi na základní optimalizaci vašich procesů, pomůžeme s nastavením a implementací účetnictví. Ať už potřebujete pomoci s napojením eshopu na platební bránu či propojením API s internetovým bankovnictvím, jsme vám k dispozici. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám umožnily soustředit se na to, co je pro vaše podnikání nejdůležitější.

Počítač a ruka

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně