KONTAKT

Napište nám

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich služeb, potřebujete cenovou nabídku, nebo si prostě jen s námi chcete popovídat? Jsme zde pro vás!

Napište nám email:

info@regafin.cz

Zavolejte nám:

+420 252 252 742

Sociální sítě:

Formulář pro nezávaznou cenovou nabídku:

Vyplnit

Pošlete nám zprávu

Odpovíme vám nejpozději do 48h.

Kde nás najdete?

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10
Kodaňská budova

Regafin s.r.o.

IČO: 19620373
Fakturační adresa: Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Kdo za tím stojí?

Gabriela Rezková

Gabriela Rezková

jednatel, účetnictví a daně

Jako účetní s více než desetiletou praxí jsem prošla cestou od juniora až po hlavní účetní v různých odvětvích. Moje specializace především spočívá ve zpracování komplexní účetní agendy. Baví mě rozmanitost a práce s čísly, především výzvy v rámci řešení daňové optimalizace. Když nejsem zahleděná do účetních výkazů, najdete mě v přírodě, kde aktivně sportuji a věnuji se svému čtyřnohému mazlíčkovi, případně na skleničce s přáteli.

"Není čas ztrácet čas"

Jaroslav Robert

jednatel, technologie a obchod

Má pozice v Regafinu spojuje to nejlepší z obou světů: technologické inovace a osobní zájem o finanční sektor. Jako podnikatel rozumím výzvám, kterým naši klienti čelí, a snažím se o vytvoření systémů, které jim poskytnou jasný přehled o jejich účetnictví. Když nejsem v práci, najdete mě na cestách nebo objevuji nové kulinářské speciality.

"Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami."

Jaroslav Robert

Regafin není ale jen o nás, naším skutečným hnacím motorem je celý náš tým, jehož práce nás dostala tam, kde dnes jsme.

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.