REGAFIN KURÝR

Náš poštovní holub

Messenger a holub

Kurýr pro účetní dokumenty
- bez starostí a čekání

Představujeme vám naši unikátní kurýrní službu, která je přesně přizpůsobena potřebám vašeho účetnictví. Máte dost práce a nechcete ztrácet čas se sháněním a odesíláním papírových účetních dokladů? My to zařídíme za vás. Ve vaší kanceláři umístíme stylový box určený pouze pro účetní dokumenty. Do tohoto boxu jednoduše vhazujete vše, co potřebujeme zpracovat, a my se o zbytek postaráme. Jak často přijedeme pro dokumenty? Vy sami určíte frekvenci vyzvedávání – denně, týdně, nebo jednou za 14 dnů, podle vašich potřeb. Proč ztrácet čas ve frontách na poště? Pošta je minulost, náš kurýr budoucnost. A co s elektronickými dokumenty? Ty můžete, jak jste zvyklí, zasílat elektronicky přes e-mail nebo je nahrát přímo do našeho systému.

Kurýr na dosah ruky

Pravidelné vyzvedávání vašich účetních dokladů. Jsme tam, kde nás potřebujete. Naše kurýrní služba je k dispozici nejen po celé Praze, ale nově i v Brně a Ostravě. Plánujeme se rozrůstat i do dalších větších měst. Jsme vždy připraveni vyzvednout vaše doklady a doručit je bezpečně k nám do účetní kanceláře. Jednoduché, rychlé a bez zbytečných komplikací.

Mapa české republiky

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně