MZDY REGAFIN

Mzdy bez stresu

Řada zaměstnanců

Personální agenda

Dáme hlavy dohromady a vymyslíme, jak pracovní smlouvy a následné mzdy zpracovat v souladu se zákony.
Pracovní smlouvy jsou někdy zapeklitá disciplína, ať už jde o hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce, pracovní činnosti nebo smlouvu o výkonu funkce. Společnými silami vybereme nejvhodnější variantu, jak pro vás, tak pro Vašeho zaměstnance. A nejen to, správným výběrem pracovní smlouvy ušetříte na daních a odvodech. Ve vztahu s citlivými personálními a mzdovými daty pravidelně archivujeme a dodržujeme absolutní diskrétnost.

Zastupování a poradenství

Komplexní zpracování mezd a mzdové problematiky. Od výběru nejvhodnější pracovní smlouvy, přihlášení nového zaměstnaneckého poměru k orgánům státní správy, pravidelným měsíčním výpočtem mezd na základě docházky zaměstnanců, odeslání zašifrovaných výplatních pásek v elektronické či tištěné podobě, až po ukončení pracovního poměru s následnou odhláškou a zpracováním důležitých dokumentů k ukončení zaměstnání. Zajišťujeme zpracování ročního zúčtování zálohové a srážkové daně, účtování zaměstnaneckých benefitů s ohledem na daňovou uznatelnost. S námi bude zpracování mezd hračka.
Rozestavěný dům

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně