REGAFIN PORTÁL

Data na jednom místě

Graf

Vše, co potřebujete pro správu vašeho firemního účetnictví

Víte, jaké přesně faktury máte uhrazené? Kdo vám dluží a komu dlužíte? Jaké bude vaše cashflow v nadcházejících týdnech? Jaká je hodnota vašeho majetku? Kolik přesně platíte vašim zaměstnancům a jak rychle rostou vaše náklady? Která firma platí nejdéle po splatnosti? Pokud na tyto otázky neznáte odpovědi, je čas to změnit. S naším řešením získáte přehled o všech těchto aspektech a mnohem více. Objevte možnosti jak mít plnou kontrolu nad financemi vaší firmy, efektivně a přehledně.

Dashboard

Vše na dosah ruky, získejte okamžitý přehled o vašich financích - od peněžních stavů, přehledu ziskovosti, stavu DPH až po dlužné pohledávky a závazky. S naším dashboardem najdete vše na jednom místě.

Adresář

Adresář, který vám dává více než jen kontakty. Sledujte, jak se vyvíjí vaše obchodní vztahy, platební morálka a historie platebních transakcí. Vše zobrazeno v přehledných tabulkách a grafech.

Fakturace

Správa faktur nikdy nebyla jednodušší: Díky seznamu všech vydaných a přijatých faktur sledujte jejich stav a úhrady, včetně možnosti detailního plánování cashflow. S možností prokliku na detail, získáte spoustu pokročilých funkcí pro zjednodušení a zvýšení rychlosti vašich úhrad.

Banka

Sledujte pohyb vašich peněz, všechny bankovní účty a jejich transakce na jedné obrazovce, včetně možnosti prokliku na příslušné doklady.

Screeny portál
Screeny portál pro mobil

Pokladna

Váš každodenní pomocník pro správu pokladny: pohled na všechny pokladní transakce včetně její historie.

Majetek

Majetek pod kontrolou. Sledujte vývoj hodnoty vašeho majetku, jeho strukturu a celkové odpisování, s detailními informacemi jednotlivých položek, které jsou přehledně uspořádány.

Mzdy

Komplexní přehled firemních mezd, který přináší přehled o celkových nákladech včetně nákladů spojených s jednotlivými státními institucemi, sledování počtu zaměstnanců v čase, strukturu pracovních poměrů a jednotlivé profily zaměstnanců.

Můj účetní

Jeden z komunikačních kanálů s vašim účetním. Funkce poskytuje přímý kontakt s vaším účetním pomocí zdi, podobně jako na sociálních sítích. Snadný přístup k odborným radám, daňovým i účetním otázkám, komentářům a sdílením dokumentů.

Zaujal vás náš portál a chcete vidět více?

Zajímá vás, co všechno může náš portál nabídnout? Zanechte nám emailovou adresu a my vám dáme příležitost nahlédnout, jak portál vypadá. Přesvědčte se sami, jak můžete vaše účetnictví zefektivnit.

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně