REGAFIN REPORT

Přehledně za kvartál

Jednoduchost, srozumitelnost, přehlednost

nabízí náš report. Poskytne vám kvartální přehled o hospodaření vaší firmy, detailní výsledek hospodaření, předpokládanou daňovou povinnost, ale také saldo nezaplacených pohledávek a závazků. Pro vizuální představu nabídne také grafy vašich hlavních obchodních partnerů a přehled peněžních toků. Díky reportu nebudete překvapeni výši daní a budete mít jasnou představu o vašem podnikání. Vše je navrženo tak, abyste si mohli report přečíst v klidu, třeba při šálku kávy.
Report

Zaujal vás náš report a chcete vidět více?

Zanechte nám emailovou adresu a my vám zašleme ukázkový report. Přesvědčte se sami, jak můžete vaše účetnictví zefektivnit.

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

  • Žádný spam
  • Žádná reklama
  • Max. 1x měsíčně