ÚČETNICTVÍ REGAFIN

Vaše pevná půda
ve financích

Účetnictví

Jednoduché a podvojné účetnictví

Ať už potřebujete jednoduché nebo podvojné účetnictví, máme to v malíku. Baví vás papírování stejně jako nás? Nejspíš ne, a proto nabízíme služby přesně na míru.

Pro fyzické osoby podnikající:

 • vedení účetnictví tzv. daňovou evidenci
 • zpracování přiznání k dani z příjmů fyzických osob
 • zpracování ročního přehledu pro ČSSZ
 • zpracování ročního přehledu pro zdravotní pojišťovnu
 • zpracování měsíčního/kvartálního přiznání DPH

Pro společnosti:

 • vedení podvojného účetnictví
 • zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob
 • zpracování měsíčního/kvartální přiznání DPH
 • zpracování silniční daně
 • zpracování daně z nemovitosti

Zastupování a poradenství

Komunikace s finančním úřadem, popřípadě s dalším orgány státní správy může být někdy docela oříšek. Zastoupíme vás v rámci daňové kontroly či běžné administrativy bez zbytečných starostí a dáme vám tipy, jak na daních ušetřit. Nikdo z nás nechce zbytečně platit daně navíc.

Zastupování

Spolupráce a specializované služby

Individuální přístup a spolupráce s daňovými poradci pro optimální finanční řešení. V případě potřeby spolupracujeme s daňovými poradci, kde nabízíme možnost odkladu daňového přiznání, což vám může poskytnout více času na přípravu a optimalizaci daní. Specializujeme se také na podpůrné účetní služby, jako je zpracování statistických výkazů, výkazů režimu Intrastat, režimu One Stop Shop, výkazů spotřební daně a jiné.

Chcete Regafin?

Pojďte se nezávazně setkat a zjistit jestli si padneme do noty.

Je to jednoduché

Proč jít do toho s námi?

1 / 4

Rozhodujte o svém účetnictví

100% stojíme za rozhodnutím klienta. U nás máte možnost volby mezi digitalizací a klasickým papírovým vedením účetnictví. Vaše data budou vždy uchována podle vašich preferencí a představ.

Káva

2 / 4

Přehled o účetnictví 24/7

S naším on-line systémem máte neustálou kontrolu nad svým účetnictvím. Naleznete zde klíčové ukazatele, jako jsou výsledek hospodaření (zisk, ztráta) a následná daňová povinnost. Plátci DPH určitě ocení přehled výše DPH, a to vše na denní bázi.

K dispozici je také přehled pohledávek a závazků, včetně podkladů pro platbu pomocí QR kódů.
Informace o majetku a mzdách jsou vždy po ruce. Generátor faktur vám umožňuje vystavovat faktury samostatně a automatické nahrávání dokladů zjednoduší vaši práci. Všechny dokumenty naleznete na jednom místě, včetně důležitých výkazů z účetnictví.

Tablet s portálem

3 / 4

Osobní přístup šitý na míru každému

Nabízíme možnost potkávat se s účetní pravidelně na kafíčku. Jsme k dispozici na telefonu, e-mailu i na chatu v našem on-line systému. Můžeme za vámi kamkoliv přijet, cestování za klientem nám není cizí.

Káva

4 / 4

Klientské zastupování

Klient je u nás na prvním místě a stojíme za vámi za každých okolností. Nacházíme ty nejlepší možné varianty pro vaše podnikání a nenecháváme věci náhodě – vše řešíme s předstihem. Vyřešíme přechod vašeho účetnictví za vás.

Káva

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.

RegafinNews

Chcete být v obraze o tom, co se děje v účetnictví a jaké technologické novinky by vám mohly usnadnit práci? Přihlaste se k našemu newsletteru RegafinNews a dostávejte aktuální tipy přímo do vašeho e-mailu.

 • Žádný spam
 • Žádná reklama
 • Max. 1x měsíčně