HLEDÁME

Právě tebe

PHP developer / fullstack developer

Hledáme do týmu šikovného PHP programátora/fullstack developera. Na této pozici budeš kreativně přispívat k návrhu a rozvoji našich webových aplikací. Nabízíme práci na zajímavých projektech ve volném prostředí plném přátelských kolegů, možnost osobního i profesního růstu, flexibilitu a férové jednání. Očekáváme skvělou znalost PHP, zkušenosti s Nette/Symfony, REST API, GIT, alespoň základní angličtinu a samostatnost. Plus bodem jsou znalosti frontendu a WordPressu. Pokud miluješ kódování a inovace, přidej se k nám!

Co musíte znát, mít a umět?
  • Mít PHP 8+ a MariaDB pod palcem je klíčové.
  • Znalosti frameworků Nette nebo Symfony musíš mít na pokročilé úrovni.
  • Zkušenosti s frontendem, včetně HTML 5, JavaScriptu a CSS3.
  • Znalost WordPressu je plusem.
  • Vývoj a návrh REST API by ti neměl dělat problém.
  • Práce s GITem je pro tebe rutinní záležitost.
  • Běžně používáš online nástroje jako Trello či Slack.
  • Samostatnost při řešení úkolů je pro tebe samozřejmostí.
  • Spolehlivost a pečlivost jsou tvé silné stránky.
Co u nás můžeš čekat?
  • Motivující finanční ohodnocení + benefity
  • Licence daňového poradce v KDP v ČR
  • Orientace v daňovém systému ČR
  • Schopnost samostatné práce
  • Praxe v oboru výhodou
  • Praxe v účetnictví výhodou
  • Nadšení, praktický a aktivní přístup
  • Výborné komunikační schopnosti pro interní a externí prezentace
  • Profesionální znalost českého jazyka
Co bude tvoje zodpovědnost?
  • Psaní čistého, efektivního a testovatelného kódu, dodržování nejlepších postupů.
  • Návrh a implementace webových systémů a API.
  • Aktivní komunikace s projektovým manažerem a kolegy.
  • Vývoj, aktualizace a správa stávajících aplikací.
  • Provádění testů, optimalizace a revize kódu.
  • Sledování novinek v technologiích a jejich implementace do projektů.
  • Zajištění dodržení termínů a kvality práce.

Daňový poradce

Do naší účetní kanceláře, která se zabývá vedením externího účetnictví a daňovým poradenstvím, aktuálně hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici Daňový poradce. Pozice je možná jak na plný, tak i zkrácený úvazek.

Náplň práce
  • Péče o přidělené klientské portfolio - poskytování konzultací, odborného daňového poradenství klientům
  • Zpracování daňových přiznání, a to včetně DPFO, DPPO a jiných daní
  • Komunikace s orgány finanční správy - zastupování klientů u správce daně, obhajoba zvolených postupů v daňovém řízení
  • Diskuze s ostatními kolegy o specifických projektech (daňových optimalizacích)
  • Vedení klientských týmu včetně komunikace a zadávání práce juniorním kolegům a jejich následné kontrola výstupů
Požadujeme
  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru
Nabízíme
  • Motivující finanční ohodnocení dle domluveného úvazku
  • Notebook + telefon (firemní paušál)
  • 5. týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Možnost využívat homeoffice dle Vašeho uvážení
  • Příjemné prostředí v kancelářských prostorách na Praze 10 Vršovicích
  • Kamarádský malý kolektiv - nejsme žádný korporát
  • Podpora odborného vzdělávání (konference, školení, semináře)

Napište nám

A my se vám ozveme zpět během 48 hodin.

Naše služby

Chcete, aby vám účetnictví šlapalo jako hodinky? Jsme ta pravá volba. Nabízíme komplexní služby v oblasti jednoduchého a podvojného účetnictví s přesahem do daňové problematiky. Pro dokonalou podporu vašeho podnikání nabízíme také dodatečné služby, které jsou přímo na míru navrženy vašim potřebám.Chcete se dozvědět více? Stačí kliknout.